Комплексне КТ тіла

КТ комплекс (2-3-4-5 відділів)

Комп’ютерна томографія дозволяє ефективно діагностувати будь-які захворювання хребта. Рентгенівські промені томографа найтоншими зрізами сканують кістки, хрящі, судини, нервові закінчення хребетного стовпа, видаючи високоякісні знімки органу в усіх проекціях. Тривимірні зображення дозволяють розпізнати будь-які патології. Час проведення: від 3 до 25 хвилин (з контрастом) Попередня підготовка: потрібна Наявність протипоказань: немає Наявність обмежень: алергічна реакція на контраст, цукровий діабет у важкій формі, серцева, ниркова недостатність, діти раннього віку, вагітність, вага понад 150 кг Час підготовки висновку: 30-60 хвилин. Ціна повного КТ обстеження в Києві варіюється від 1900 грн до 4400 грн, в залежності від кількості відділів.

Мета проведення КТ-діагностики 2-3-4-5 відділів хребта

 1. 1. Отримати високоточні знімки у всіх проекціях і перетинах кісток, міжхребцевих дисків, хребців, а також м’якої тканини в області 2-3-4-5 відділів хребта.
 2. 2. Виявлення, підтвердження, або виключення ушкоджень відділів хребта, виявлення прогресуючих захворювань хребта, в тому числі онкологію на ранніх стадіях.
КТ всього тіла

Показання до проведення КТ 2-3-4-5 відділів хребта

 1. 1. Постійні «безпричинні» головні болі, втрати свідомості.
 2. 2. Удари голови, травми і переломи шиї, хребта.
 3. 3. Встановлення точного діагнозу при загрозливому для життя стані хворого.
 4. 4. Виявлення, або підтвердження наявності новоутворень в хребті, метастаз сусідніх органів.
 5. 5. Остеопороз кісток.
 6. 6. Вроджені аномалії хребта.
 7. 7. Спондильоз, стеноз хребетного каналу.
 8. 8. Артрит, артроз хребців або міжхребцевих дисків
 9. 9. Міжхребетні грижі.
 10. 10. Дослідження хребетного стовпа перед оперативним, в тому числі, нейрохірургічним втручанням.
 11. 11. Відстеження процесів загоєння після операції на хребті.
Зробити КТ всього тіла в Києві

Як проходить процедура КТ-дослідження хребта

Пацієнт вкладається на спину на рухомий стіл томографа. Його залишають одного в кабінеті. Зв’язок з лікарем відбувається через селектор. Необхідно дотримуватися повну нерухомість. Лікар час від часу просить перевернутися на живіт, пліч, затримати подих. Столом, рухається, рамка томографа обертається, скануючи досліджувані відділи хребта, і, передаючи дані з датчиків в комп’ютер. На екран видаються пошарові знімки. Процедура сканування – безболісна і комфортна.

Введення контрастної речовини (болюса)

Лікуючий лікар для більш детальних даних про судинах і артеріях хребта і встановлення точного діагнозу може призначити дослідження із застосуванням контрастної речовини. Безпечний йодовмісних препарат вводиться внутрішньовенно лікарем-анестезіологом.

Показання для введення болюса:

Виявлення новоутворень хребта.

Протипоказання для введення контрасту

Болюс протипоказаний людям з алергією на йод, важкими формами астми і цукрового діабету, нирковою та печінковою недостатністю, а також вагітним і годуючим матерям.

Як підготуватися до КТ хребта

На КТ-сканування слід одягнутися в зручний одяг, зняти всі металеві аксесуари. На дослідження слід принести медкартку, повідомити лікаря-радіолога про наявні захворюваннях і прийнятих ліках. За тиждень до сеансу слід дотримуватися дієти, що виключає продукти, що сприяють газоутворення в кишечнику. В день обстеження нічого не їсти. Якщо планується використання контрасту, за 6 годин слід перестати приймати їжу.

Отримання результатів

Лікар-радіолог, вивчивши об’ємні зображення, описує їх в Діагностичному Висновку, яке разом зі знімками видаються пацієнту. КТ 2-3-4-5 відділів хребта дозволяє лікарю поставити правильний діагноз, розробити план терапії, провести ефективне лікування. Не нехтуйте своєчасної і найбільш точною діагностикою на комп’ютерному томографі нашого кабінету!