КТ кінцівок в Києві

КТ кінцівок

Комп’ютерна томографія ніг – найефективніший діагностичний метод, що дозволяє отримати повне уявлення про кровоносну систему кінцівок. Результат дослідження: об’ємний пошарове знімок ніг, на якому видно кістки, суглоби, м’які тканини, артерії. Час проведення: від 5 до 20 хвилин (з контрастом) Попередня підготовка: потрібна Наявність протипоказань: немає Наявність обмежень: алергія на йод контрастний препарат, діти до 14 років, вагітність, лактація, вага понад 150 кг Час підготовки висновку: 1 година.

Мета проведення КТ-діагностики кінцівок

Виявити можливі патологічні процеси, що відбуваються в ногах.

Показання до проведення КТ кінцівок

 
 1. 1. Варикозне розширення вен.
 2. 2. Звуження / закупорка артерій
 3. 3. Травми ніг.
 4. 4. Передопераційне обстеження.
 5. 5. Оцінка стану ніг після операції і в процесі лікування.
 6. 6. Уточнення діагнозу після УЗД.

КТ стопи

КТ кінцівок в Києві

Як проходить процедура КТ-дослідження кінцівок

Пацієнт вкладається на стіл томографа. Він залишається один в кабінеті. Спілкування з лікарем відбувається за допомогою пристрою гучного зв’язку. Стіл починає рух, рамка з рентген-променями обертається навколо кінцівок, скануючи їх у всіх проекціях. Під час процедури не можна рухатися, по команді лікаря слід затримувати дихання.

Введення контрастної речовини (болюса)

За призначенням лікаря дослідження може проводитися з використанням йодовміщуючої контрасту, що поліпшує видимість досліджуваних структур (судин, м’яких тканин, вогнищ запалень, ушкоджень, новоутворень). Безпечний для здоров’я болюс вводить в вену лікар-анестезіолог. Препарат виводиться з організму протягом доби.

Показання для введення болюса

 1. 1. Отримання інформації про новоутвореннях
 2. 2. Варикозне розширення вен.
 3. 3. Запалення в суглобах.
 4. 4. Вивчення судинної сітки.
 5. 5. Підтвердження діагнозу.

Протипоказання для введення контрасту

 
 1. • алергія на контраст;
 2. • ниркові і печінкові захворювання у важкій формі;
 3. • вагітність;
 4. • лактація.

Які ризики проведення КТ кінцівок

Комп’ютерна томографія – безпечна для здоров’я пацієнта процедура обстеження. Наш кабінет оснащений самим передовим обладнанням, що забезпечує мінімальну дозу радіації.

Як підготуватися до КТ кінцівок

Для планового обстеження нижніх кінцівок підготовка не потрібна. У разі контрастного дослідження слід за 6 годин до сеансу припинити прийом їжі. На КТ потрібно зручно одягнутися, зняти з себе весь метал, витягнути з кишень гаджети.

Отримання результатів

Лікар-радіолог нашого кабінету, вивчивши знімки, детально опише їх в Діагностичному ув’язненні. Пацієнт отримає цифрові копії знімків з їх описом. На підставі КТ-діагностики ніг лікуючий лікар підбере найбільш ефективний курс лікування.