Зробити КТ таза в Києві

КТ органів малого таза

В області малого тазу жінок і чоловіків розташовуються важливі видільні і репродуктивні органи, розташовані в тісній близькості один до одного. Розглянути структуру і стан, і продіагностувати їх можливо лише вдавшись до комп’ютерної томографії – найбільш точному і ефективному методу обстеження. Томограф рентгенівськими променями пошарово сканує досліджувану область, вивчаючи внутрішні органи у всіх проекціях і напрямках. Результат – об’ємне 3d зображення всіх частин малого таза людини. Час проведення: 15 до 60 хвилин (з контрастом) Попередня підготовка: потрібна Наявність протипоказань: немає Наявність обмежень: алергічна реакція на контраст, діти раннього віку, вагітність, вага понад 150 кг, психічні розлади. Час підготовки висновку: 30 хвилин. Ціна КТ таза в Києві – 1000 гривень без введення контрасту.

Мета проведення КТ-діагностики органів малого таза

 1. 1. Виявлення запалень, наслідків травм, патологій, новоутворень органів, тканин, лімфовузлів, кісток.
 2. 2. Моніторинг (відстеження) процесу лікування.
 3. 3. Підготовка до хірургічного втручання (операціями).
 4. 4. Оцінка стану хворого в післяопераційний період, а також після променевої і радіо терапій.
 5. 5. Обстеження органів черевної порожнини (кишечника, печінки, селезінки, нирок, наднирників).

Показання до проведення КТ органів малого таза

 1. • болі в животі, в області малого тазу або живота;
 2. • порушення в роботі внутрішніх органів;
 3. • травми;
 4. • жіночі захворювання;
 5. • захворювання передміхурової залози;
 6. • діагностика апендицитів, запальних процесів в кишечнику, нирках, підшлунковій залозі і т.д .;
 7. • діагностика сечо-і жовчнокам’яної хвороб, а також новоутворень.
КТ таза в Києві КТ органів малого таза дозволяє діагностувати міому і онкологію матки, кісти в яєчниках, позаматкову вагітність у жінок і простатит, і онкологію простати у чоловіків.

Як проходить процедура КТ-дослідження органів малого таза

Даний вид КТ-обстеження вимагає наповненого сечового міхура. Тому перед початком процедури пацієнту треба випити певну кількість рідини. Пацієнт лягає на стіл томографа. У кабінеті він один. Спілкування з лікарем відбувається через селекторний зв’язок. Необхідно дотримуватися нерухомість. Стіл починається рухатися, а променева трубка з датчиками обертатися навколо досліджуваної області тіла і передавати дані на комп’ютер. Час від часу лікар просить ненадовго затримувати дихання. На моніторі відображаються об’ємні знімки органів малого таза, травлення, кістки, тканини, лімфовузли. Процедура не викликає у пацієнта ні дискомфорту, ні болі

Введення контрастної речовини (болюса)

Для більш ретельного і детального вивчення області малого тазу, а також діагностування найменших за розміром новоутворень пацієнту призначається введення в вену йодовміщуючої контрасту. Болюс абсолютно безпечний для здоров’я людини і повністю виводиться з організму вже через добу.

Показання для введення болюса

Основним показанням є підозра на онкологію (рак матки, простати, органів травлення, метастазування). Протипоказання для введення контрасту Болюс не можна використовувати при алергії на йод, вагітності і лактації, таких захворюваннях, ка зоб, печінкова і ниркова недостатність.

Які ризики проведення КТ органів малого таза

Процедура КТ абсолютно безпечна людини. Наш кабінет оснащений самим передовим обладнанням, що забезпечує мінімальну дозу радіації. Велике прохання до вагітних жінок: повідомити про свій стан лікаря для прийняття особливих заходів обережності

Як підготуватися до КТ органів малого таза

Якоїсь спеціальної підготовки до КТ процедурі немає. Основні вимоги: дотримуватися дієти за 2-3 дня перед процедурою для більш точних результатів, нічого не їсти перед сеансом, одягнутися в зручний одяг, зняти металеві прикраси, зубні протези, окуляри, витягнути з кишень гаджети. Якщо призначено контрастування, необхідно за 6 годин до сеансу нічого не їсти, перед сеансом випити достатню кількість рідини (3 склянки води) і не мочитися.

Отримання і розшифровка результатів КТ

Отримавши на екрані комп’ютера знімки, лікар-радіолог вивчає їх і детально описує. Пацієнту видаються цифрові копії знімків і їх опис. Своєчасна КТ діагностика області малого тазу дозволить виявити будь-які відхилення і оперативно вжити заходів до ефективного їх усунення. Будьте здорові!