Зробити КТ урологічного комплексу в Києві

КТ урологічний комплекс

Медична область урологія займається лікуванням сечовидільної системи. Найбільш точно діагностує захворювання нирок і сечового міхура рентгенологічна комп’ютерна томографія (КТ урологія). В результаті не інвазивні і безпечного обстеження виходить об’ємний пошарове знімок органів і тканин, що дозволяє поставити максимально правильний діагноз при мінімальній дозі опромінення Час проведення: від 20 до 50 хвилин (з контрастом) Попередня підготовка: потрібна Наявність протипоказань: немає Наявність обмежень: алергічна реакція на контраст, діти раннього віку, вагітність, лактація, цукровий діабет у важкій формі, вага понад 150 кг Час підготовки висновку: 30-50 хвилин Ціна КТ сечовивідних шляхів: 1500 грн без контрасту, 3300 грн з контрастом.

Мета проведення КТ-урології

Дослідження покликане виявити запалення сечовивідних шляхів, камені в нирках, онкологію, різні аномалії в будові сечостатевої та сечовидільної систем, обстежити нирки на предмет наслідків після травм. КТ урологічних шляхів

Показання до проведення КТ сечовидільної системи

 1. 1. Посттравматичний стан.
 2. 2. Часті сечовипускання, нетримання сечі.
 3. 3. Болі при сечовипусканні.
 4. 4. Кров в сечі.
 5. 5. Ниркові коліки.
 6. 6. Підозра наявності в нирках, сечоводах, сечовому міхурі, передміхуровій залозі новоутворень і метастаз.
 7. 7. Інфекції в сечовидільної системи.
 8. 8. Сечокам’яна хвороба, нефрит, полікістоз нирок.
 9. 9. Аномалії у розвитку сечостатевої системи.
 10. 10. Оцінка протікання післяопераційного, реабілітаційного періоду.
 11. 11. Перед операцією.
КТ урологічних шляхів

Як проходить процедура КТ-дослідження сечовидільної системи

Пацієнт вкладається на спину (руки над головою) на пересувний стіл томографа. Хворий знаходиться в кабінеті один, спілкування з лікарем – за допомогою пристрою гучного зв’язку. Стіл починає рух, кільце томографа – обертання. Необхідно лежати без найменшого руху, на прохання лікаря затримувати дихання. Ускладнення, дискомфорт, хворобливі відчуття відсутні.

Введення контрастної речовини (болюса)

Найчастіше для КТ-дослідження нирок використовується йодовмісних контрастних засобів, окрашивающее патологічні області, які стають добре видимими на знімку. Безпечний для здоров’я болюс вводиться лікарем-анестезіологом у вену. Пацієнт може відчути жар, легку нудоту, присмак у роті. Контрастну речовину повністю виводиться з організму за добу.

Показання для введення болюса

 1. 1. Підозра наявності новоутворень.
 2. 2. Рання діагностика онкології, уточнення стадії раку, уточнення розташування, розмірів, контурів пухлини.
 3. 3. Виявлення патологій органів, абсцесів, сечових затекло.
 4. 4. Діагностика запалення, раку передміхурової залози, яєчок.

Протипоказання для введення контрасту

 1. • алергія на йод;
 2. • жінки «в положенні» і годувальниці;
 3. • кровотечі;
 4. • порушення цілісності органів сечовивідної системи і проникнення сечі в тканини (сечовий затік).

Які ризики проведення КТ сечовидільної системи?

КТ-обстеження абсолютно безпечний метод діагностики. Наш кабінет оснащений сучасним обладнанням, що забезпечує мінімальну дозу опромінення. Вагітна жінка повинна поставити лікаря до відома про своє становище, щоб були прийняті спеціальні запобіжні заходи.

Як підготуватися до КТ сечовидільної системи

Протягом тижня перед сеансом КТ необхідно дотримуватися дієти (Не їсти продукти, що сприяють підвищеного газоутворення). За 6 годин перед процедурою потрібно утриматися від їжі, зробити очисну клізму. На обстеження слід одягнутися в зручний одяг, зняти з себе весь метал, в тому числі зубні протези, окуляри, прибрати з одягу гаджети.

Отримання і розшифровка результатів КТ

Отримані знімки обробляються спеціальною комп’ютерною програмою, видаються на екран, вивчаються і описуються лікарем-радіологом. Пацієнт отримує цифрові пошарові знімки з описом. Дорогі клієнти нашого кабінету! Комп’ютерна томографія дозволяє побачити запалення сечовивідних органів, наявність в них кіст, каменів, пухлин, інших патологій. Точна візуальна інформація дозволяє лікарю визначитися з діагнозом і розробити оптимальний і максимально ефективний план лікування.